Mobiliųjų Telefonų Priedai

9H Grūdintas Stiklas LENOVO CITRINŲ K12 Pro Screen Protector 9H Apsauginė Stiklo Plėvelė, CITRINŲ K12 PRO XT2091 Pelicula De Vidro

Rating
€1.84 €1.47

9H Grūdintas Stiklas LENOVO CITRINŲ K12 Pro Screen Protector 9H Apsauginė Stiklo Plėvelė, CITRINŲ K12 PRO XT2091 Pelicula De Vidro Sveiki atvykę į mūsų parduotuvę,>>>

Pirmasis yra KINIJA PAŠTU paprastu Paštu, (tracker tik skaičių stebėjimo kinijoje), tai reiškia, kad stebėjimo Nr. mes davė jums netinka, galite \ 't gauti stebėjimo informaciją iš interneto svetainės.Bet tokiu būdu, ji gali jums sutaupyti pinigų.

Jei pasirinksite Kinija Paštu, Oro Paštu, tada jis yra registruotas paštas, jūs galite gauti stebėjimo informaciją apie savo prekes.Tačiau, jums turėtų mokėti papildomą mokestį sukelti Po Angency bus už mus daugiau stebėjimo informaciją.

Laivybos laikas daugelio šalių normalus yra 15 - 45 darbo dienų (Rusija ir Brazilija 30 - 60 darbo dienų), Jei jums reikia stebėti sekimo informaciją, ir šiek tiek nerimauti sekimo informaciją, kad jūs \ 'd geriau pasirinkti Oro Paštu Paketas:

1 X Grūdintas Stiklas 2 X Dulkių, pašalinti popieriaus.

  • Prekės Pavadinimas: FEFGSHGH
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Tipas: Priekinė Plėvelė
  • Savybės: Grūdintojo Stiklo
  • Suderinamos Prekės: Lenovo