lizdo

Durų Apačioje Sandarinimo Tvirtos Juostos 5M Juostos Sumažinti Triukšmą, Dulkes, Oro Juostelės Pagal Projektą, Durų Apsaugas, Kamštis garso izoliacija Sandarinimo Juostos

Rating
€3.31 €2.35

Aprašymas:

1. [5M/16ft Silikono Sandarinimo Juosta 25MM/35MM Skaidri/Balta] -- tai silikono oras išpardavimas jau 16 pėdų (5 m),kuris yra pakankamai ilgas, kad galėtumėte naudoti.Galite naudoti silikono sandarinimo juostos ilgą laiką, o ne pirkti jį dažnai.Tuo tarpu,jums bus daugiau laimingų ir ramiai naudoti !

2. [Įvairių Funkcija]--Tai oras išpardavimas silikono guma padeda jūsų namas atokiau nuo vėjo, dulkių, triukšmo,vandens, vabzdžių ir pan.Taip pat, silikono sandarinimo juosta naudojama kaip buferis diržo, ir jis yra įrengtas ant stiklo, langų ar durų sumažinti žalą, kurią sukėlė avariją.Šis silikono sandarinimo juostos yra gera anti-susidūrimo.Todėl ji yra naudinga siekiant apsaugoti stumdomos durys, stiklo durys, durų apačioje, aliumininiai langai, baldai.

3. [Lanksti ir Patvari] -- Pagaminti iš silicio dioksido gelio medžiagos, netoksiškas ir draugiškas aplinkai ir gamtai, lengvas ir patvarus, tinka šeimos naudojimui.Taip pat, oras išpardavimas silikono guma turi super lankstumą.Ji nėra lengvai pažeisti saulės arba lietaus.Jūs galite nuraminti jį naudoti.

4. [Greitai ir Lengvai Įdiegti] -- Montavimas tiesiog užtrunka dvi minutes.Prašome nuvalykite iki dulkių, prieš naudojant.Po pjovimo silikono oras išpardavimas, jums reikia, kad atitiktų reikiamą ilgį su langų ar durų paviršių, ašara klijų apsauginį popieriaus vieta tinkama švarioje vietoje.Kai kambario temperatūra yra žema, tai būtų geriau, jei jums naudoti elektrinį plaukų džiovintuvas su šilumos sandarinimo juostelės atgal klijų.

5. [Stiprių Klijų] -- Puikus lipnia silikono sandarinimo juostos turi stiprių klijų pagrindo, laikykis tvirtai, galėtų dirbti ilgą laiką.Jis gali prilipti prie mobiliojo telefono ir neleis telefono nukristi.Lietus neturi įtakos jo klampumas.Ir silikono sandarinimo juosta gali dirbti drėgnose patalpose.Gali būti naudojamas ekstremaliomis oro ir nebus tapo sugadintas.

Techniniai duomenys:

Medžiaga: Silikonas

Ilgis: 5M (16,4 FT)

Plotis: 25/35MM (1.0/1.4)

Spalva: Pilka, Ruda, Skaidri

Produkto savybės: efektyvus vėjo, šiluma, anti-susidūrimo, garso mažinimo, patvarus ir anti-aging

Taikymo sritis: visų rūšių langai, medinės durys, apsauginės durys, spintos ir kt.

25MM Wide: Tinka sandarinimo 0-15 MM spraga

35MM Pločio: Tinka sandarinimo 0-20MM skirtumas

Pakuotė:

1* Durų Apačioje Lango Tarpų Sandarinimo Juostos

  • Ilgis: 5M (16.4FT)
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Spalva: juoda, Ruda, translucent
  • Plotis: 25/35MM (1.0/1.4in)
  • Medžiaga: Silikono
  • dydis: 5M
  • Modelio Numeris: Sandarinimo Juostų
  • Sertifikavimo: Nėra