lizdo

Aukštos Kokybės Nerūdijančio Plieno Avilys Rūkalius su Šiluminės Apsaugos ir Montavimo Kablys Bitininkystės Priemonės, Bičių Specialios Rūkalius

Rating
€28.51 €25.09

Aukštos Kokybės Nerūdijančio Plieno Avilys Rūkalius su Šiluminės Apsaugos ir Montavimo Kablys Bitininkystės Priemonės, Bičių Specialios Rūkalius Mes laivas užsakymus per 24 valandas po to, kai ji buvo pateikta rinkai.

Mes turime daug akcijų daugelyje produktų, jis padeda mums numatyti, greitas pristatymas klientams visame pasaulyje.

Šis Nerūdijančio Plieno Bičių Rūkalius yra nuostabi bitininkystės įranga.Bitininkystės Rūkalius yra naudojami siekiant padėti nuraminti bitės.Tai apima ir šilumos skydas, pusės kablys, ir odinės dumplės.Rūkymas savo avilį su bičių avilį rūkalius daro jas valdyti lengviau.Rūkymas kaukės jūsų feromonai iš bites ir jų feromonai nuo kito, todėl jų daugiau paklusnus.

Pirma, atnaujinti Apsaugos Bičių Rūkalius ateina su naują dizainą.Visą alavo suvynioti į baką, ji yra gana gera apsauga ir izoliacija.

Antra, sunkiųjų du kartus traukti žiedas pastatytas į viršų daro atidarymo ir pridedant rūkalius kuro lengviau, pirštinės vertus, todėl jūs galite gauti atgal į darbo su savo avilys.

Trečia, turime atnaujinti standartinis rūkalius su keletą funkcijų, kad naudojant rūkalius lengviau.Žiedas traukti tab daro kėlimo dangtį off lengviau, net ir tada, kai viršuje yra labai sandariai.

Be to, lengva šviesa ir sukelti dūmai su papildoma storio oro srautas plokštė viduje, rūkymo kamera, kad ji gamina storio rūkalius ir yra lengviau šviesos.

Šiluminės apsaugos darbuotojas, kad aplink rūkalius, padeda išvengti nudegimų.Rūkalius yra tiek paprasta ir saugu naudoti

Tvirtinimo Kablys pusėje, šilumos skydas leidžia saugiai sustabdyti arba saugoti savo rūkalius

Perforuotas Gaisro Bazė suteikia oro kišenės apačioje rūkalius užtikrinti gerą oro srautas

  • Modelio Numeris: SA04
  • Kilmės: KN(Kilmės)